Ako Určite zabiješ Svoju príťažlivosť ?

Bez zbytočného vykecávania sa v úvode ti prinášam môj ďalší článok, ktorým budeš pre ženy omnoho príťažlivejší.

V tomto článku ti predstavím (pripomeniem) 2 zabijákov príťažlivosti, ktorým sa pri zoznamovaní so ženami určite vyhni.

Viackrát som si to neuvedomoval, ale vždy keď mi začínajúci vzťah so ženou nevyšiel, tak za toto mohol jeden z týchto 2 dôvodov:

Ready ? Tak poď na to:

Ako byť sexi, ako byť príťažlivý, ako byť mužný1.Predvídateľnosť

Čo je to predvídateľnosť ?

Stav, kedy druhé osoby v tvojom okolí hneď vedia čo bude z tvojej strany nasledovať.

Keď máš monotónny hlas, pomalé pohyby, stále ten istý úsmev na perách, stále ten istý (submisívny) pohľad a deň čo deň máš na 95 % rovnaký harmonogram ako včera, tak som si takmer istý, že nie si pre (atraktívne vyspelé inteligentné) ženy príťažlivý.

Keď žena vycíti, že si predvídateľný, nevieš prekvapiť, uchvátiť, vytiahnuť novinku či tromf zo svojho života, tak tvoje dlhodobé šance s ňou sú časom takmer nulové.

Byť nepredvídateľný znamená, že máš v talóne stále nové a nové spôsoby ako ženu zaujať, rozosmiať, zvádzať, zaviesť na zaujímavé miesta atď.

Byť nepredvídateľný znamená, že stále dokážeš ženu prekvapiť, zaujať, vzrušiť, vyvolať emócie, zimomriavky a úžas.

Pozor, je ku*va rozdiel medzi predvídateľnosťou a čitateľnosťou. Nečitateľnosť ti uškodí, nepredvídateľnosť pomôže. Byť nepredvídateľný neznamená, že predstieraš a umelo sa hráš na niekoho, kým nie si.

Byť čitateľný znamená, že to čo máš v hlave sa prejavuje v tvojich skutkoch. Konáš tak ako si myslíš a hovoríš.

Je v tom skrátka súlad.

Ženy (a ľudia celkovo) vedia vycítiť tvoju nečitateľnosť veľmi rýchlo. Preto najlepšie čo urobíš popri budovaní si autentického imagu nepredvídateľnosti bude, keď si budeš vždy istý súladom toho čo hovoríš, čo si myslíš a čo robíš.

Keď chceš so ženou iba nezáväzný vzťah, tak nepredstieraj dlhodobý, seriózny vzťah.

Nečitateľní sú chlapci, ktorú chcú ženu zbaliť rôznymi fintičkami, openermi, hláškami či. Skutočný muž – magnet na ženy – je čitateľný a nepredvídateľný.

Pozor na extrém!

Nechceš predsa vyvolať dojem polopsychopata, ktorý myká rukami, behá od témy k téme, chaoticky sa správa a nevie odhadnúť správnu mieru.

Nepredvídateľnosť je založená na vyvolávaní príjemných emócií ako napr. prekvapenie, uchvátenie, fascinácia, úžas.

Je dosť možné, že zo začiatku nebudeš vedieť nájsť správnu mieru a môžeš vyznieť neprirodzene.

To je v poriadku.

Správnu mieru nájdeš, ak vytrváš a otestuješ si svoju nepredvídateľnosť na viacerých typoch žien.

2.Nuda

Vezmi si, čo robí priemerný chalan/chlap s priemerným životom s priemernými žiadnymi snami ?

To isté zamestnanie, tie isté koníčky (ak vôbec nejaké), tí istí známi, tie isté aktivity . Tá istá poloha v posteli. Tá istá melódia chrápania.

Tie isté postoje voči istým veciam.

Nudným si, keď sa tvojím pričinením nedeje v tvojom okolí nič zaujímavé, vtipné a zábavné. Bohužiaľ väčšina chlapov chodí po svete s presvedčením, že musia byť k smrti nudní a nehorázne predvídateľní. O pár riadkov nižšie som pre teba pripravil komplet zoznam aktivít a činností, ktoré začni robiť a prinesieš do svojho života viac zábavy a menej nudy.

Všimol som si tiež, že chlap ktorý je nudný, nemá žiadnu vášeň, ktorou horí.

Už si to určite počul aspoň 1459 krát:

„Maj svoju vášeň, ktorú budeš horieť.“

Všimni si chlapov, ktorí majú nadšenie a entuziazmus pre nejaké aktivity. S nimi nuda nebýva. Preto si zapíš hneď teraz odpovede na tieto otázky:

Čo ti robí radosť ?

Kedy strácaš poňatie o čase ?

Čo by si robil od rána do večera ? (okrem čítania tohto blogu)

Príklady ako odstrániš predvídateľnosť zo svojho života

Buď dobrodružnejší, skúšaj nové veci, lokality, podniky. Navštevuj nové mestá a inšpiruj sa filozofiou a mentalitou ľudí v iných končinách sveta.

Nauč sa vedome vidieť zaužívané a viackrát zažité situácie z iného nového uhlu pohľadu. Novými životnými skúsenosťami si buduj životný nadhľad, ktorý ti dá luxus mať v talóne nové prekvapivé a čarovné spôsoby ako ženu prekvapiť a vyvolať jej emócie v celom tele.

1. Príklad:

Idete na večeru a žena sa pýta do akého podniku idete:

Predvídateľný chlap: „Ideme do podniku ABC na ulici XYZ, kde som nám rezervoval stôl v strede podniku. Vieš kde, tam kde už chodíme od roku 1908.  Dnes majú zase vyprážaný syr s hranolkami, tak si to objednám zase, mňam. A ako vždy ti aj stoličku zasuniem a dvere podržím.“

Nepredvídateľný chlap: „Nechaj sa prekvapiť, ti garantujem, že taký večer si dlho nezažila.“ (potom keď takéto niečo zadreš, tak si buď istý, že na ten večer bude spomínať aj o dekádu)

2. Príklad:

Ideš ju odprevadiť z večere domov a obaja viete, že najbližšia zastávka bude u nej doma. Ešte predtým ju však prekvapíš tým, že ju zavezieš na miesto kde je krásny výhľad na celé mesto, pustíš hudbu a bez pýtania sa si s ňou zatancuješ s mestom pod nohami. Niečo, čo si nikdy v živote neurobil a pravdepodobne to ešte nezažila.

Hlavne pozor, nech ti kočka nepredvídateľne nespadne z nejakého útesu alebo hory.

Predvídateľnosť a nuda – takto ich odstráň:

  • Absolvuj kurz kreslenia portrétov a keď s ňou budeš na peknom mieste, tak ju za pár minút nakresli
  • Zapíš sa do KARATE klubu a pozvi ju na svoj zápas (úplatky súperovi, aby ho „znenazdajky“ chytila zlá forma začínajú od 100 €)
  • Nájdi si výborného učiteľa klavíra a nauč sa zopár krásnych piesní, inšpiruj sa týmto borcom
  • Pravidelne navštevuj hlasového pedagóga na hodinách spevu, pozvi ju na svoj prvý koncert
  • Navštív s kočkou klub pre stand up komediantov (ako divák)
  • Staň sa členom klubu Toastmasters a absolvuj rečnícke projekty
  • Založ si youtube kanál a publikuj tam vtipné/vzdelávacie videá každý týždeň
  • Prihlás sa do môjho bezplatného kurzu Tajomstvá Charizmy a rozvíjaj svoju charizmu

90 % chlapov vedie nudný život a ženy to serie. Preto máš sakramentskú motiváciu sa inšpirovať týmto zoznamom, vniesť do svojho života toľko zábavy, výnimočnosti a srandy, koľko len budeš chcieť. Odlíšiš sa od ostatných chlapov, ktorí smrdia nudou. Pokojne si ten zoznam rozšír, dopíš tam veci, ktoré som tam nedal. Nech nezostaneš len pri čítaní, ale aj pri reálnej práci.

Všetky takéto aktivity rob, LEN a LEN vtedy, keď to tak cítiš, aby to bolo autentické a prirodzené.

Strávil som dosť dlhé obdobie v mojom živote, kedy som sa naháňal za mojím umelým obrazom a neuvedomoval som si, že to nie som ja, len mám masku.

Maska predstierania rýchlo a účinne zabije akúkoľvek príťažlivosť, ktorú si si dovtedy vybudoval.

Záver – buď primerane nepredvídateľný a odstráň nudu vo svojom živote

Ako som ti už na začiatku spomenul, veľa mojich potenciálne krásnych vzťahov by úplne najsamsuper pokračovalo, nebyť týchto dvoch zabijákov príťažlivosti. Buď som kočku unudil alebo som príšerne unudil. Preto ťa vyzývam a hecujem k tomuto:

Nekomunikuj predvídateľnosť ani nudu!

Najmä nie v prvotnej spoznávacej fáze vášho vzťahu. (časom ti bude žena tolerovať a aj očakávať istú dávku predvídateľnosti a stability, ale v úvode nie) Dávaj autenticky najavo, že je s tebou zábava a vieš byť prirodzene nepredvídateľný.

Takto sa dostaneš do kategórie 10-20 % mužov, ktorí sú iní, výnimoční a kreatívni.

Nepredvídateľnosťou a zábavným štýlom životom ešte viac podporíš svoj image šťastne nezadaného chlapa, ktorý je šťastný aj bez ženy, no keď chce, tak sa rozhodne do vzťahu dobrovoľne vstúpiť.

 

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.