Tu sa dozviete ako vám vyššia nezávislosť ZVÝŠI váš vplyv. Okamžite!

ako mať vyšší vplyv ? ako zaujať, ako presvedčiť, ako byť sexi, ako byť príťažlivá V tomto článku budem pokračovať v úspešnej sérii článkov o vyššom vplyveChcete byť príťažlivejším človekom ? Chcete mať silnejšiu charizmy a vyžarovať nezávislosť, úspech a sústredenosť?

Tak potom potrebujete nevyhnutne vyšší vplyv.

Vitajte pri 3.časti série článkov o zvýšení osobnostného vplyvu. Možno vás to prekvapí, ale každý z nás je do určitej miery na niečom závislý.

Nezávislosť je spoľahlivé merítko jednak vyspelosti a jednak vplyvu. V živote som sa viackrát naučil, že keď zvýšim svoju nezávislosť, tak posilním svoj vplyv a príťažlivosť.

3.Vyššia nezávislosť spôsobuje rast vplyvu

Čím menej ste závislý od vonkajších faktorov, tým silnejší a vplyvnejší môžete byť.

Mám pre vás užitočnú úlohu:

Spíšte si zoznam ľudí, na ktorých ste závislý. To sú ľudia/veci/javy, ktoré oslabujú váš vplyv na druhých.

Keď skutočne znížite zbytočnú závislosť na externých vplyvoch (uznaní, rodičoch, partnerovi, peniazoch, pocitu vlastnej dôležitosti…) tak budete príťažlivejším človekom.Väčšia nezávislosť spôsobuje vyšší vplyv

Prejaví sa to vaším vyšším vplyvom.

Ostatní budú vnímať, že máte na nich väčší vplyv. Získate si ľudí na svoju stranu, presvedčíte ich a výrazne zvýšite svoje šance, aby vás nasledovali.

Sebauvedomenie si svojho lipnutia na vonkajších vplyvoch je cesta k vyššej nezávislosti a vplyvu.

Skutočnú silu načerpáte, hneď ako zabijete všetky prejavy externej závislosti na druhých.

Nezávislosť je sexi a priťahuje ľudí do vášho okolia

Prílišná závislosť na uznaní oslabuje váš vplyv. Podľa magazínu Forbes je jedna z jasne viditeľných prejavov vysokého vplyvu schopnosť odolávať závislosti a pripútaniu na exterých javoch.

Veľa ľudí má silnú potrebu po uznaní druhých a táto potreba je často rozvinutá až do závislosti.

Mnohí si ani neuvedomujú, že to oslabuje ich charizmu a vplyv.

Preto urobte všetko pre to, aby ste identifikovali svoje prehnané závislosti a aby ste ich znížili/odstránili.

Ak budete nezávislejší, budete príťažlivejší pre opačné pohlavie.ako mať vyšší vplyv ? ako zaujať, ako presvedčiť, ako byť sexi, ako byť príťažlivá Keď budete nezávislejší, budete príťažlivejší hlavne pre seba!

Zvýši to vašu mienku o sebe samom. A aj vďaka tomu budete vnímaný ako charizmatický človek.

Vyšším krokom je, keď vyzývate druhých, aby si vydobyli svoju nezávislosť. To robia skutočne vyspelí, vyzretí charizmatickí ľudia.

Toľko k 3. princípu vplyvu. Zaujímajú ma vaše skúsenosti – napíšte mi svoj názor dole do komentárov:

Verím, že vás tento článok zaujal a neostane len pri čítaní a dáte si silný záväzok k tomu, aby ste posilnili svoju nezávislosť a stali sa tak príťažlivejším a vplyvnejším človekom.

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre
 1. Tony píše:

  Myslím, že najväčšou závislsťou neúspešných a nešťastných ľudí je potreba ohovárania, posudzovania a posmechu zakrývajúceho závisť.

 2. Matej Bulko píše:

  Aj keď to až tak nesúvisí s článkom, veľa ľudí je závislých na motivačných článkoch, seminároch-motivačnom priemysle. Alebo sú závislí od rád druhých ľudí, vonkajších okolností a nedajú na svoju intuíciu. Stále odsúvajú rozhodnutia. Reálne ale nepodniknú nič, aby si zmenili život.

  • Silvio Michal píše:

   Zdravím, Matej. skvelý postreh! súhlasím s tebou. preto je dobré vyzývať druhých k tomu, aby boli „závislí“ na akcii a nie na téorii, lebo štúdium teórie takmer NIKDY nevedie k rozšíreniu zóny komfortu a teda ani k vyššej nezávislosti a príťažlivosti. skutočne charizmatickí ľudia majú obrovskú zónu komfortu, pretože idú do akcie a konajú a vedia vyvážiť téoriu reálnou praxou. pozdravujem

 3. Marto píše:

  Inak, toto je presne to, k comu som dospel teraz nedavno. Momentalne sa ucim zit s tymto faktom a postupne naberam na nezavislosti. Ale nie je to jednoduche. Ta zavislost je svina a casto si ma nasla. Inak ako vidis fakt uvedenej zavislosti a potreby lasky? Napriklad v podobe pozornosti?

  • Silvio Michal píše:

   Zdravím, Marto. vďaka za komentár 🙂 závislosť je odvrátená stránka ZVYKU – niečoho pozitívneho. Každá pozitívna vec na tomto svete má svoju negatívny protipól – temnú stránku. Potreba lásky je niečo poitívne, normálne a prirodzené. Problém je keď to narastie do extŕemu a daný človek si neuvedomí, že je závislý na láske a pozornosť. a tak vznikajú svinstvá typu chronická závislosť, posadnutosť druhým, špehovanie atď. a ešte jedna rada – v komentári píšeš, že : „Nie je to jednoduché.“ pozor na takýto program. lepšie je opakovať si: „Je to jednoduché.“ a podvedomie s tým bude pracovať a vezme to ako program a príkaz: „Je to jednoduché.“ vypestuje si presvedčenie o tom, že to je jednoduché… pozdravujem

   • Marto píše:

    „(Nie) je to jednoduché“ – keď to teraz píšeš, tak si uvedomujem, že to naozaj je jednoduché. Stačí, keď na to prídeš a už len to, že si to človek uvedomuje, môže na tom pracovať. Musí sa nový poznatok chvíľu „uležať“ a človek sa posunie ďalej. Vďaka za pripomienku.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.