Anthony Robbins a jeho 40 najlepších výrokov (1.časť)

anthony RobbinsPre mňa osobne existuje a vždy existoval len jeden absolútny guru čo sa týka sebarozvoja, sebavedomia, charizmy a vnútornej sily.

Mimoriadne charizmatický Tony RobbinsČlovek, ktorý je legendou a vzorom pre každého, kto našiel záľubu a vášeň v práci na sebe.

Som presvedčený, že jeho knihy a semináre mi pomohli pochopiť tie naozaj kľúčové súvislosti a princípy, aby som bol v živote šťastný a úspešnejší.

Takže… čo mi vlastne dal Tony Robbins?

Anthony Robbins mi dal návod na moju myseľ

A práve preto som si dal záväzok, že budem šíriť myšlienky a výroky tohto muža ďalej. Niektorí ľudia majú dar chápať niektoré súvislosti a princípy omnoho rýchlejšie ako ostatní.

Jedným z takých  ľudí je Anthony Robbins.

Tento muž dokáže vytvoriť z celého svojho poznania extrakt sily a chápania. Extrakt, ktorý dokáže zmeniť život.

Extrakt vo forme seminára, workshopu, knihy, videa… alebo vo forme niečoho tak banálneho ako je obyčajný výrok.

Nech je teda táto zbierka výrokov poctou pre ich autora, stelesnenie charizmy a osobného magnetizmu – Tonyho Robinsa.

 

Anthony Robbins a jeho najlepšie výroky

“Tajomstvo úspechu je naučiť sa ako použiť bolesť a potešenie namiesto toho aby sme dovolili bolesti a potešeniu použiť nás. Ako to dokážete, máte svoj život vo svojich rukách. Ak nie, život má v rukách vás.“
Tony Robbins

“Prišiel som k poznaniu, že všetky moje predchádzajúce zlyhania a frustrácie boli len základným stavebným kameňom pre pochopenie princípov ako si vytvoriť fantastický život, ktorý si teraz užívam.“
Tony Robbins

“Identifikuj svoje problémy, ale venuj pozornosť a energiu ich riešeniam.”
Tony Robbins

“Život je dar a ponúka nám to sladké privilégium, príležitosť a zodpovednosť vrátiť spoločnosti viac späť tým, že sa stanete niečím viac.”
Tony Robbins

“Skutočné rozhodnutie sa meria tým, že sa pustíte do novej akcie. Ak tam nie je žiadna akcia, tak ste sa v skutočnosti ešte nerozhodli.”
Tony Robbins

“Lídri trávia 5% času problémom a 95% času riešením. Rozdrvte problém nájdením riešenia!”
Tony Robbins

“Jeden dôvod prečo tak málo z nás dosiahne to čo naozaj chcú je, že nikdy nenasmerujú svoj fokus, nikdy neskoncentrujú svoju vnútornú silu. Väčšina ľudí sa len potulujú životom, bez toho aby sa rozhodli stať sa v niečom výnimoční.”
Tony Robbins

“Jediný problém, ktorý ako ľudia naozaj máme je, že si myslíme, že nemáme mať problémy! Problémy nás však vyzývajú k dosiahnutiu vyššej úrovne – úrovne kde vieme problémy bezodkladne riešiť . To je účel problémov. Naučiť nás schopnosti bezodkladného riešenia!”
Tony Robbins

Tony Robbins sa o tieto výroky delí s miliónmi ľudí na svete

Tony Robbins sa o tieto výroky delí s miliónmi ľudí na svete

“Pred mnohými rokmi som objavil, že keď pomôžem dosť ľuďom dosiahnuť to, čo chcú, tak vždy dosiahnem to, čo chcem ja a nikdy sa nebudem musieť trápiť o svoju budúcnosť.”
Tony Robbins

“Váš život sa definitívne zmení raz a navždy v okamihu, keď urobíte nové, záväzné rozhodnutie.”
Tony Robbins

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.