7 tipov z praxe ako si v decembri nájdeš vážnu priateľku či sexi milenku

ako získať ženu cez Vianoce, sexice pred stromčekom, atraktívne ženy santa clausChceš využiť predvianočné obdobie k tomu, aby si mal oveľa viac zaslúženého úspechu s atraktívnymi sexi ženami? Lámeš si hlavu nad tým ako v Decembri zahviezdiť presne pred tou ženou, ktorá ťa priťahuje? Rozmýšľaš ako to počas adventu odpáliš so novými ženami vo veľkom a dopraješ si novú vážnu priateľku alebo sexi milenku? Chceš vedieť ako získať ženu cez Vianoce?

Rozhodol som sa pomôcť ti a na základe mojich skúseností ti dať 7 konkrétnych tipov ako na to:

1.Využi atmosféru vianočných trhov

Vianočné trhy sú skvelé miesto na nezabudnuteľné rande. Obzvlášť, keď sa obaja zhodnete na tom, že každoročne ich prepásnete a nestihnete si ich naplno užiť.

Evolučne máme všetci zakódované, že spoločné stretávanie sa pri ohni a jedle automaticky zbližuje. Večer na vianočných trhoch vytvára v pamäti nezmazateľnú stopu (obzvlášť keď sa niekto dogrcá po cigánskej a medovine – to radšej nerob), ktorá zostáva aj po rokoch. Ide o niečo výnimočné a ty to využi na prehĺbenie puta medzi vami.

Pozvi ju na niečo výnimočné, čo má rada (hriatô) ale nemaj hneď pocit, že ti niečo dlhuje len za to, že si ju pozval.

Samozrejme stále platí – neprežeň to s alkoholom, nemixuj rôzne alkoholy a hlavne si užívaj okamih. Chlap je výrazne príťažlivejší, keď si užíva každú chvíľu (či už so ženou alebo bez), a preto sa aj ty na 100 % zameraj na všetky tie presvedčivé dôvody, kvôli ktorým si daný okamih môžeš užívať.

Urob si s ňou pár skvelých selfie na pamiatku a keď nebude súhlasiť, tak ju buď pochváľ („Čím krajšia žena, tým menej rada sa fotí.“) alebo si ju doberaj: („Poď sa odfotiť, aj tak ťa zaštvorčekujem.“)

2.Poskytni teplo a bezpečie

rande vianoce santa girlŽena u muža podvedome zisťuje jeho schopnosť poskytnúť bezpečie a istotu. To platí hlavne vtedy, keď hľadá dlhodobého vážneho partnera. A povedz mi: „Čo je lepšie ako po mrazivom dni ako keď vyberieš skvelý podnik so skvelým sortimentom, niečím horúcim a samozrejme s tvojou charizmou?“

Jediná vec je lepšia – keď ju vezmeš k sebe do svojho (teplého) bytu na úrovni.

Demonštruj tvoju schopnosť zabezpečiť istotu, teplo a komfort.

S tým súvisí aj to, aby si obmedzoval svoju závislosť na externých vplyvoch a posilňoval tvoju nezávislosť. Vytvor si návyky, ktoré posilnia tvoju schopnosť poskytovať a dávať najavo istotu, bezpečie a teplo (aj metaforicky aj doslova).

3.Kúp jej darček, no nezamieňaj si kúpu darčeka s budovaním si tvojej príťažlivosti

Čas Vianoc je už odjakživa obdobím obdaruvávania a ty to potrebuješ využiť. Lenže pozor na škodlivé programovanie spoločnosti. Čo tým myslím?

Spoločnosť ťa programuje, aby si si cez dary a pozvania kupoval priazeň žien. To je fajn pre korporácie a producentov, lebo také správanie chlapa podporuje konzum a profit.

Obdaruj ženu, keď si to zaslúži alebo keď máš nečakaný neovládateľný záchvat štedrosti 😉 Nepreháňaj to s darmi a už vôbec si nezamieňaj kúpu daru s budovaním si tvojej príťažlivosti. Funguje to, až keď žena k tebe cíti aspoň minimálnu príťažlivosť, inak darmi zbytočne prehĺbiš kamarátske puto medzi vami.

Sú samozrejme ženy, u ktorých toto fungovať iba toto, ale s plytkými zlatokopkami sa podľa mňa ani nechceš zapodievať, že?

4.Zblížte sa na vianočných večierkoch

Predvianočný čas je čas zbližovania a socializácie. Konkrétne mám na mysli rôzne vianočné večierky či už firemné alebo súkromné. Každoročne sa tisíce párov spozná a zblíži na vianočnom večierku a presne to môže byť aj váš prípad.

Samozrejme, buď opatrný a ponechaj si zadné vrátka. Určite maj na pamäti, že ak vám to (vo vzťahu) nevyjde, tak sa spolu budete musieť stretávať a vídavať.

Na druhej strane – ak si pripravený aj na túto možnosť a vieš sa s ňou zblížiť na firemnom vianočnom večierku, tak smelo.

V rámci uvoľnenia ti (jej) môže pomôcť aj alkohol (v primeranom množstve) ale radšej ti ho neodporúčam.

5.Využi vtipnú drzosť vo vianočných a novoročných smskách

Doberaj si ženu počas adventu a Vianoc cez vtipne-drzé poznámky a primerané podpichovanie. Keď rada nakupuje – doberaj si ju za to.

Keď ju stále pozývajú chlapi na vianočné trhy, tak okato imituj správanie jedného takého ťuťka (keď budete spolu-akože sa o ňu snažíš) a potom zrazu prestaneš a necháš ju kvalifikovať sa.

Primerane ju imituj na základe jej charakteristických čŕt, spomeň jej že jej kúpiš na Vianoce uhlie a cibuľu (lebo bola zlé dievča), povedz jej že voní ako vianočná škorica atď.

Viac som pre teba pripravil v mojom bezplatnom videotréningu Vtipná Drzosť:

KLIKNI SEM a zisti viac o rozsiahlom prémiovom kurze  „Vtipná Drzosť™ PREMIUM“. (Okamžite využiteľné rady v praxi)

6.Vytvor s ňou nezabudnuteľné (vianočné) okamihy

Toto musí prísť prirodzene a nie silene. Každý nezabudnuteľný okamih (taký, na ktorý obaja spomínate roky) sa deje spontánne a každá snaha niečo urýchliť to všetko pokazí.

Vezmi ju na magické miesto kde ešte nebola, dajte si drink (napr. čaj s rumom)

Dôležitá vec – hýbte sa. Možno poznáš z angličtiny – „Motion creates emotion.“ čiže pohyb vytvára emóciu.

Preto – naháňaj ju (ideálne ona teba), choďte na spoločnú sánkovačku, lyžovačku, korčuľovanie atď. (keď si z Bratislava, tu je link na bratislavské mestské klzisko)

Stále maj však na pamäti, nech všetky tie nezabudnuteľné okamihy vytvoríš prirodzene a nie nasilu.

7.Investuj vianočné prémie do SEBA

investícia do seba, bankovky peňaženkaS vianocami je spojené aj obdobie prémií, benefitov a odmien. Bude veľmi ľahké toto vianočné navýšenie príjmov minúť na krátkodobé pôžitky a radosti. Lenže tebe ide o dlhodobé výsledky a dlhodobé investície, že?

Preto – Každé zvýšenie platu investuj do seba. Urči si sumu, o ktorú navýšiš odteraz svoje mesačné investície do seba. Kúp si kvalitnú knihu, navštív výborný seminár, investuj do profesionálneho online videokurzu, ktorý ti pomôže dosahovať výsledky.

Investuj do tvojho vyššieho statusu, komunikačných zručností, lepších kontaktov.

Využi obdobie odmien a sprav z neho obdobie investovania do seba.

KLIKNI SEM a investuj už dnes do môjho najpredávanejšieho online videotréning „Vtipná Drzosť™ PREMIUM“. (Okamžite využiteľné rady v praxi a 100 % zdarma)

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.