10 OKAMŽITE použiteľných tipov ako sa predať

ako sa predať v živote, predať schopnostiZaujíma vás ako sa predať a speňažiť svoje vedomosti, nápady, schopnosti a zručnosti? Chcete celý život využívať týchto 10 perfektných spôsobov ako predať svoje know how a byť charizmatický pre každého koho stretnete ?

Tak čítate ten správny článok!

Tu sa s vami podelím o 10 menej známych a rýchlo použiteľných tipov ako sa predať nielen na pohovore ale hlavne celkovo v živote.

Ako zakladateľ najpopulárnejšieho blogu o charizme na Slovensku mi v poslednej dobe dosť často píšu záujemcovia o moje služby s otázkou: „Silvio, pomôž mi posilniť moju značku a dostať moje nápady a myšlienky k viac ľuďom. Nauč ma ako sa predať „

Nestíham odpovedať na všetko otázky a dopyt, takže nech tento článok poslúži každému, kto sa chce v dnešnom mimoriadne konkurenčnom svete predať lepšie a drahšie.

Ide o 10 nápadov a techník, ktoré mi v rekordne krátkom čase pomohli odovzdať a predať moje myšlienky k vyše 130 tisíc potenciálnym klientov (zdroj: Google Analytics  webu TajomstvaCharizmy.sk)

Predávate produkt a ten produkt ste vy

Začnem pekne postupne. Ak chcete v živote uspieť, tak ľudia musia kúpiť to, čo chcete predať.

Nezáleží preto až tak na vašom povolaní. Vy ste a vždy budete váš najlepší produkt, ktorý sa prosím vás naučte výborne predávať.

Vezmite si tieto príklady:

Ako si charizmatický rečník vybuduje dlhodobo lojálne publikum? Predajom seba. Ako sa prezident dostane do úrade? Predajom seba.

Ako manažér uspeje na pohovore? Predajom seba. Ako začínajúci podnikateľ získa investora? Predajom seba.

Ako vás povýšia? Tým, že sa predáte. Ste teda pripravený naučiť sa ako sa predať (na pohovore, v konverzácii, opačnému pohlaviu) doslova lusknutím prsta?

Tak poďme na to:

ako sa predať na pohovore1.Buďte si vedomý svojho cieľa

Toto je základ základov. Bez jasného cieľa a zámeru nedokážem svoj zámer predať a seba už vôbec nie.

Možno si pomyslíte – veď ale to je samozrejme. By ste sa divili, koľko ľudí toto podceňuje.

Vždy pred každou dôležitou schôdzkou alebo rokovaním majte jasný zámer vášho želaného výsledku. Mne tiež pomáha mať alternatívy a pružne reagovať, ak sa situácia zle vyvíja.

KLIKNITE SEM a stiahnite si tieto 4 overené techniky ako okamžite predáte vaše nápady DRAHŠIE a RÝCHLEJŠIE. Bez neetickej manipulácie a s úžasným pocitom zo seba.

ako byť sexi, ako zaujať, ako sa predať2.Poznajte seba samého

O tejto téme bolo napísaných veľmi veľa kníh, ale ruku na srdce: „Poznáte sa natoľko dobre, že by ste hneď vedeli povedať aspoň 4 svoje kladné vlastnosti a 4 záporné?“

Sebapoznaním objavíte spôsoby ako sa výrazne lepšie predať a ako draho speňažiť vaše nápady a myšlienky.

3.Investujte do svojho imagu

Fyzická príťažlivosť je tá nespravodlivá výhoda, ktorá vám pomôže predať vaše nápady a myšlienky.

Napíšte si aspoň 5 oblastí čo sa týka vášho imagu, do ktorých určite investujte. Oblečenie, pleť, vlasy, úsmev, ruky, módne doplnky.

Ľuďom, ktorí investujú do svojej vizáže dôverujeme viac ako ľuďom so zanedbaným imagom.

4.Chápte techniky humoru

Málo ľudí vie, že humor sa dá naučiť. Presne tak! Môžete sa naučiť ako rozosmiať ľudí a vďaka humoru sa tak prirodzene stanete omnoho príťažlivejší.

Kvalitným humorom dávate najavo sčítanosť, inteligenciu a nadhľad a tiež aj vyšší sociálny status.

5.Spriateľte si vplyvné VIP osobnosti

Keď naozaj chcete vedieť ako sa predať a ako predať vaše myšlienky, tak budete potrebovať vytvárať a kultivovať silné stabilné spojenectvá.

Počas vašej cesty k úspechu stretnete ľudí na nízkom sociálnom statuse, na strednom  a na vysokom. Moje odporúčanie pre vás znie:

Spriateľte si ľudí na vysokom sociálnom statuse, ktorí majú vplyv a úspech. Kultivujte vzťahy s takýmito ľuďmi a dávajte hodnotu do ich života.

Tento bod je tak kľúčový, užitočný a dlhodobo perspektívny, že si to možno teraz neviete ani predstaviť.

Nech je preto vaša mantra takáto:

„Mojím denným cieľom je nezištne dodávať veľkú a reálnu hodnotu ľuďom, ktorí sú výrazne úspešnejší ako som ja.“

KLIKNITE SEM a stiahnite si tieto 4 overené techniky ako okamžite predáte vaše nápady DRAHŠIE a RÝCHLEJŠIE. Bez neetickej manipulácie a s úžasným pocitom zo seba.

6.Odstráňte svoj najväčší zlozvyk

Keď vás zaujíma ako sa predať na pohovore, tak sa určite pustite do odstraňovania vášho najväčšieho zlozvyku a nahraďte ho produktívnym zvykom.

ako sa predať v živote, predať na pohovoreProduktívni ľudia vedia ako sa predať a ako draho speňažiť svoje nápady a myšlienky

Viem, nie je to vždy jednoduché, ale dá sa to! Spíšte si hneď teraz svoj najväčší zlozvyk a každý deň urobte niečo pre to, aby bol menší.

7.Dávajte najavo signály vášho vysokého statusu

Keď chcete dôveryhodne a autoritatívne vystupovať, tak vyžarujte znaky a signály vášho vysokého sociálneho statusu.

Sociálny status je to, kde v spoločnosti stojíte. Aký máte vplyv, akí ľudia vás nasledujú a kto vás rešpektuje.

Čím vyšší bude váš sociálny status, tým jednoduchšie predáte vaše nápady a myšlienky.

O zvyšovaní vášho sociálneho statusu podrobnejšie hovorím v mojich platených premium online kurzoch.

8.Naučte sa perfektne rozprávať príbehy

Vaša schopnosť charizmaticky rozprávať príbehy priamo ovplyvňuje vašu schopnosť predať svoje myšlienky a nápady.

Investujte preto svoj čas, pozornosť a energiu do vašej schopnosti rozprávať príbehy lepšie, presvedčivejšie. Raz túto schopnosť získajte a využívajte ju celý život pre vašu autentickú príťažlivosť.

Naučte sa charizmaticky využívať váš hlasový potenciál, prirodzene používať gestá a nepreháňať to s emóciami.

Takže, keď sa nabudúce budete niekedy pýtať: „Ako sa predať?“, tak odpoveďou bude: Naučím sa podmanivejšie, charizmatickejšie rozprávať príbeh, tak aby som strhol ľudí v mojom okolí.

9.Nehovorte o vašich plánoch ale nechajte výsledky nech prehovoria za vás

ako sa predať, predať projektĽudia, ktorí nevedia predať svoje myšlienky, nápady a projekty často krát majú iba reči, plány, ciele.

Lenže, keď príde na lámanie chleba, tak skutek utek. Ľudia s iba rečami nemajú hodnotu na trhu práce. Preto zabudnite na reči a plány a pustite sa do realizácie.

Pustite sa do akcie a výrazne zvýšite svoj potenciál ako sa predať. Ľudia, ktorí konajú majú silnejšiu charizmu ako tí, ktorí len majú reči.

Preto konajte!

10.Nedovoľte vášmu egu, aby zničilo vašu dlhoročnú snahu

Keď sa chcete lepšie predať v živote, tak nedopustťe, aby vaše ego zničilo vaše úsilie. Nepáľte mosty, neurážajte sa, nešírte kvôli zranenému egu okolo seba zlú energiu.

ego, ako sa predať v živote, predať na pohovoreO tomto si prečítajte samostatný článok s názvom ako využiť ego pre vašu silnejšiu charizmu. Keď niečo pokazíte, chápte význam ospravedlnenia sa. Keď vám ublížia, tak prijmite ospravedlnenie.

Ukážte zraniteľnosť ľuďom, ktorí sú k vám otvorení a priateľskí. Dovoľte nahliadnuť do svojho vnútra a vytvoríte si hlbšie, zmysluplnejšie vzťahy s ľuďmi, ktorí vám pomôžu predať sa.

V tomto článku sa dozviete ďalšie zaujímavé tipy ako sa predať – je to z dielne prestížneho magazínu TIME

Záver

Keď ste sa dostali  v čítaní článku až sem, tak vám gratulujem! Väčšina ľudí totiž nikdy nesiahne po kvalitnom článku, knihe či seminári.

Vaším hlavným cieľom teraz  bude pragmaticky vyťažiť z vašej silnejšej charizmy maximum len pre seba.

Len ak budete silný vy, tak viete dhodobo pomáhať druhým k väčšej sile.

Viete si nájsť čas na hodnotné články, ktoré vás posunu a obohatia vás.

KLIKNITE SEM a stiahnite si tieto 4 overené techniky ako okamžite predáte vaše nápady DRAHŠIE a RÝCHLEJŠIE. Bez neetickej manipulácie a s úžasným pocitom zo seba.
online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.