Ako Ženy Skutočne Vnímajú Tvoju HODNOTU ?

 ako ju zbaliť, ako mať dievča, ako ju namotaťPýtaš sa niekedy sám seba: „Ako si ju získať? Ako ju zaujať? Ako ju namotať, aby ma mala rada takého, aký som?

“Maj hodnotu.” “Ty sám si hodnota.” “Buď chlap s hodnotou a žena bude z teba paf!!”

Furt sa všade spomína tá hodnota a oháňajú sa ňou guru na vzťahy, experti (a pseudoexperti) na zvádzanie.

Niekto to volá sociálna hodnota, niekto sociálny status, charizma či príťažlivosť (to posledné je originálne, že ?)

Ako pravý muž by si mal preto mať prehľad o tom, čo konkrétne u tvojej vyvolenej spúšťa silnú príťažlivosť.

 Nepýtaj sa preto ako ju namotať, ale zamysli sa riadne nad inou otázkou:

 

Ako žena vlastne vníma moju HODNOTU ?

Ak chceš uspieť so ženami, určite by si mal vedieť rýchlo zistiť ako ženy reagujú na rôzne prejavy hodnoty chlapa.

ako mať charizmu, ako zaujať, ako byť sexi muž ?Ja osobne som si v minulosti naivne myslel, že stačí mať prachy a “automaticky” šibnutím čarovného prútika mám otázku žien vyriešenú do konca života.

Je síce pravda, že u takej dcéry Donalda Trumpa by si s výplatnou páskou vo výške gigantických 650 € asi nezasunul, no aj tak:

Peniaze nevyriešia všetky tvoje problémy so ženami, pretože nie sú automaticky u každej ženy synonymom hodnoty/príťažlivosti.

Tu je zopár typov žien, u ktorých by si tučným kontom až tak nezabodoval:

Žena, ku ktorej sa boháči v minulosti správali ako k handre…

Žena, ktorú vychovávali v prísne náboženskej rodine a vštepovali jej, že radšej prejde ťava uchom ihly ako sa boháč dostane do kráľovstva nebeského… veď ujo farárko povedali.

Žena, ktorá má predsudky k bohatým a pripisuje im (napr. po ostrasných skúsenostiach) negatívne vlastnosti…

Žena, ktorá bytostne neznáša chlapov, čo si myslia, že za peniaze si kúpia všetko…

Preto, keď chceš vedieť ako ju namotať, tak ti nestačí mať len peniaze.

Mám pre teba jednu dobrú správu:

 

Dobrá správa: Všetky ženy sú rovnaké

všetky ženy sú rovnakéV určitom zmysle.

Hľadajú a túžia mať za milenca či manžela chlapa s vysokou hodnotou(„Vysokou“ v zmysle vyššou než jej hodnota)

Každá žena chce chlapa s charizmou, ktorý ju dokáže rozosmiať.

Každá žena chce chlapa so zmyslom pre humor.

Každá žena chce chlapa s veľkým vtákom, intelektom, ktorý ju v posteli vie vytrtošiť ukojiť.

Lenže sviňa príroda nám to chlapom troška sťažila:

 

Zlá správa: Rôzne typy žien vnímajú hodnotu inak

To, čo jedna vníma ako silnú hodnotu, tak druhá môže vnímať ako niečo odpudzujúce.

To, čo jedna vníma na tebe tak, ako komáre vnímajú repelent, tak presne z toho je druhá cica omámená niekoľko mesiacov.

Každá žena má svoj spúšťač hodnoty iný a hoci existujú spoločné spúšťače (charizma, humor, zabezpečenie, vtipná drzosť, sympatie…) tak každá žena “skenuje” u teba v prvom rade niečo iné, niečo neskôr a niečo naopak vôbec.

Záleží to na výchove ženy, jej skúsenostiach, na jej hlboko zakorenených presvedčeniach a vplyvu jej okolia (spolubývajúcich/spolužiačok/spoluúčastníčok filmu 50 odtieňov šedej)

 

Každá žena má svoj senzor na vnímanie hodnoty chlapa

1. Žena, ktorú vychovali v tom, že peniaze kazia charakter, bude spočiatku k tvojmu tučnému kontu (ak nejaké máš) pristupovať opatrne, negatívne a s predsudkami.

2. Žena z usporiadanej rodiny s rodičmi, ktorí sú spolu celý život, bude podvedome vnímať či si spoľahlivý a stabilný a schopný dodržať dlhodobý záväzok.

Bude sa ťa pýtať na tvoj najdlhší vzťah, ako hlboké vzťahy máš s kamarátmi a či máš paušál alebo voláš na kredit. Nevyvoláš u nej príťažlivosť prejavmi svojej nestálosti, promiskuity a nevyrovnanosti.

3. Žena, ktorá má problém byť sebestačná a uživiť sa, bude vnímať tvoju príťažlivosť cez tvoju sebestačnosť a schopnosť sa o seba (čiže  časom možno aj o ňu) postarať. Iná skupina sú zlatokopky – lenivé ženy, ktoré sa radšej zvezú na partnerovom úspechu.

(Také dúfam nechceš.)

Keď si sebestačný, bude ťa táto žena podvedome vnímať ako perspektívneho a vhodného samca na párenie partnera na rande/sex/vzťah/život.

4. Vyspelá žena, ktorá na sebe pracuje bude vnímať tvoju hodnotu cez to ako napreduješ a ako rozvíjaš svoj potenciál.

Pre takú ženu bude vzhľad vedľajší (vedľajší, ale dôležitý – Nie že sa prestaneš rok umývať a holiť) a omnoho dôležitejšie budú tvoje vlastnosti, uvedomelosť a tvoja úroveň sebarozvoja.

Skrátka to, čo je v tebe (charakter, zásady, hodnoty)

5. Modelka, ktorá do svojho vzhľadu mesačne investuje rozpočet malej africkej krajiny, bude vnímať tvoju hodnotu cez to, ako sa staráš o svoj vzhľad, pôsobíš ako drahé značky si kupuješ a ako bohatých známych máš.

6. Žena, ktorú v minulosti zneužívali iní muži (psychicky, fyzicky, sexuálne), bude vnímať tvoju hodnotu cez to ako ju vieš ochrániť pred ostatnými.

Bude ju priťahovať tvoja sila, dominancia, autorita, svalnatá postava a vplyv na druhých mužov. Takže, keď chceš vedieť ako ju namoatať, tak toto demonštruj.

7. Žena, ktorá má vysoký mesačný príjem bude vnímať tvoju hodnotu cez to ako si vieš užívať peniaze, aké estetické cítenie máš a ako kultivovaný si. (čiže žiadne mrazené lasagne z Tesca ani značkové tenisky NIKF z Miletičky)

Každá žena má svoj unikátny rebríček hodnôt, ktorý skenuje u každého nového chlapa v jej živote to, či má význam ísť si k nemu domov pozrieť jeho zbierku motýľov.

Ten rebríček hodnôt je tvorený jej životnými skúsenosťami, podvedomými presvedčeniami,výchovou a vplyvom jej okolia.

V mojom okolí je však stále veľa týpkov, ktorí si však myslia toto:

 „Ale trt! Je to o prachoch, svaloch a ksichte!“

Tieto riadky sú aj pre tých ultra-mega-super-brutal-chytrých chlapíkov, ktorí sú do krvi presvedčení, že stačí mať ksicht Brada Pitta plus konto Donalda Trumpa a chlap si vie nájsť a UDRŽAŤ vyspelú, kvalitnú ženu.

Hovno.

Nestačí.

Je pravda, že so zanedbaným imagom Quasimoda a pasívnym príjmom od úradu práce zbalíš asi tak Martinku z Turca alebo jej mačku.

Lenže!!

Na tvojich pozitívnych vibráciách záleží viac ako na peniazoch a vzhľade.

Na tvojej charizme záleží viac ako na peniazoch a vzhľade.

Na tvojom intelekte a sociálnej inteligencii záleží viac ako na peniazoch a vzhľade.

Najviac však záleží na tom ako vieš zistiť čo u danej ženy spúšťa príťažlivosť a ako ju vieš autentický zapnúť. (čo myslíš, zvýraznil som dosť slovo autenticky ? možno som to mal dať blikajúcim fontom ? alebo dať obrázok holej ženy ? nabudúce…)

 Istá cesta k tzv. sociálnemu robotovi

Chceš si všetku príťažlivosť u ženy pokaziť, zničiť, zavraždiť ? Plus ako „bonus“ získaš aj odpudenie kvalitných žien z tvojho života.

Predstieraj, hraj to, buď umelý a všetko si vopred premysli a buď herec.

Ja som v tomto expert a môžem o tom urobiť niekoľko kurzov za akciovú cenu, pretože, keď som sa naozaj aktívne pustil do PUA (zvádzanie, balenie, osobný rozvoj pre chlapov) tak som bol robot.

Vždy keď som zistil ako daná žena vníma príťažlivosť, tak som to začal predstierať, aby som juzmotal aby ma ľúbila, túžila po mne, chcela mať so mnou večeru s následnými raňajkami (pre nechápavých – sex)

Hral som to vypočítavo a sebecky.

Ku cti mi slúži iba to, že som si to neuvedomoval. Robil som proste veci len, aby som zapôsobil a vyvolal dojem.

Ale mal som “úspech”.

Časom som však zistil, že som bol príťažlivý pre iné ženy, ktoré tiež predstierali správanie. Keď sa budeš správať ako robot, pritiahneš robota.

Čiže ženu s x sociálnymi maskami.

Daj si tento záväzok

Daj teraz samému sebe záväzok, že celý svoj život zasvätíš práci na sebe, aby si bol stále lepšou autentickou verziou samého seba.

Nie kvôli vyššej príťažlivosti od žien, ale kvôli tomu, že to tak autenticky cítiš.

Pracuj na sebe kvôli sebe.

Uč sa vidieť ako rôzne typy žien v tvojom živote vnímajú hodnotu a príťažlivosť chlapa podľa rôznych kritérií a meradiel. Časom uvidíš do očí bijúce dôkazy o tom, že každá žena vníma hodnotu pravého chlapa cez svoj senzor = rebríček hodnôt.

Tvojou úlohou NIE JE zmanipulovať ju predstieraním, že jej vieš dať to, čo ňou rezonuj. Tvojou úlohou bude pracovať na sebe a autenticky spustiť u tvojej vyvolenej príťažlivosť tým, aký prirodzene si.

Kultivuj svoju charizmu (napr. na mojom blogu), sociálnu inteligenciu a zvyšuj svoj spoločenský status.

Urobíš tým veľkú službu nielen sebe, ale každej žene, ktorú ti život prinesie do života.

 

charizma, príťažlivosť, sexuálna charizmaNiečo pre ženy

Keď tu ako pravá zvedavá žená občas zavítaš, tak si vezmi z tohto článku toto:

Tento článok ti pomôže v lepšom uvedomení si tvojho rebríčka hodnôt, čiže v tom ako vnímaš hodnotu chlapa. Mojím cieľom je, aby si si uvedomila čo tebou rezonuje čo sa týka príťažlivosti chlapa.

Aby si nešla na autopilota a bola k sebe úplne úprimná. Uvedomuj si svoj rebríček hodnôt, ktorým vnímaš príťažlivosť chlapa a jeho charizmu.

Uvedomelejšia žena je pre mužov príťažlivejšia a vedie šťastnejší život. Tu si prečítaj ako budeš pre mužov príťažlivejšia bez zmeny výzoru.  (Zdieľaj pre svoje kamarátky)

Ozaj, či si žena a či muž – na mojom blogu som pre teba napísal aj pokračovanie tohto článku:

Dôležité P.S.

V tomto článku si sa dozvedel zopár dôležitých informácií o tom ako si získať priazeň ženy a ako ju namotať prirodzene, autenticky a dlhodobo. Zdieľaj tento článok. Svet (nielen) chlapov sa ti poďakuje!

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.