Ako Budeš Príťažlivý pre Krásnu Ženu ?

Ako byť príťažlivý ? Ako zaujať ženu ? Ako zbaliť ženu ?Často mi píšu účastníci (muži) môjho bezplatného online kurzu Tajomstvá Charizmy takúto otázku:

„Ako byť príťažlivý pre krásnu ženu ?“

V tomto článku ti prinášam zopár odpovedí na túto tému.

Vedomie vs. Podvedomie

Raz som sa rozprával s jedným psychológom – expertom na vzťahy – a dozvedel som sa, že každý nezadaný človek neustále podvedome posudzuje a vyhodnocuje či ľudia v jeho okolí by boli vhodní za sexuálneho/životného partnera. Hoci ten daný človek (muž/žena) môže dávať okato najavo, že mu/jej na vzťahoch nezáleží.

Som si istý, že stretávaš ľudí, ktorí každého vo svojom okolí vehementne presviedčajú, že sa sústredia na prácu, biznis, školu a nemajú čas na vzťah.

Myslíš si, že to je pravda ?

Na vedomej úrovni áno.

Lenže keď sa presunieme do podvedomej úrovni, tak tam sa dejú úplne opačné veci.

Vždy keď osoba stretne inú osobu opačného pohlavia, tak podvedomie začne doslova skenovať či má ten novospoznaný človek črty, vlastnosti a charakteristiky, vďaka ktorým by sa oplatilo ísť do vzťahu alebo nie.

To Tajomstvo Pritiahnutia si pozornosti a lásky od krásnej ženy spočíva v tom, že pritiahneš pozornosť jej podvedomej mysli tak, aby sa jej vedomá myseľ pýtala otázku:

„Prečo nie ?“

Ako zbaliť ? Ako zaujať ? Ako byť príťažlivý ?Otázka ‚Prečo nie‘ a Tajomstvo Príťažlivosti

Vo väčšine prípadov ľudia sa nezamilujú zrazu z nejakého záchvatu, ale namiesto toho začnú postupne zmýšlať o tom človeku otázkou: „Prečo nie?“

Keďže podvedomie nevidí zápor, v skutočnosti ide iba o vnútorné potvrdenie si doterajších indícií a správneho vyžarovania čŕt a vlastností od toho človeka.

Výborná správa je, že daná osoba (žena) ani nemusí k tebe  cítiť žiadnu príťažlivosť, aby sa samej seba spýtala tú otázku.

Ak chceš takú ženu autenticky zaujať, tak to musíš urobiť tak, aby to oslovilo presne ju, jej povahový profil a jej neuspokojené (emocionálne) túžby.

Takýmto spôsobom posilníš svoju sexuálnu charizmu muža a pokaziť si to budeš vedieť jedine predstieraním, maskou a hraním sa na niečo.

 button co spusti Pop Up Domination

Prezentuj sa v tom najlepšom svetle

V prvom rade ženu lepšie spoznaj – čo má rada ? Čo má za sebou ? Aké má zázemie ? Koho uznáva ? Čo jej vyvoláva emócie ?

Ďalej sa jej vieš prezentovať tým najlepším spôsobom, aby tvoje kvality muža vyzneli a aby si sa jej ukázal spôsobom, ktorý ňou bude rezonovať. Keď zistíš, že jej veľmi vadí nedochvíľnosť, tak na stretnutia s ňou potrebuješ chodiť vopred. Keď zistíš, že ju vytáčajú neupravení muži, tak investuj do svojho imagu. Keď neznáša chlapa, ktorý nemá ambície, tak jej daj najavo aké máš veľké plány v živote.

Podmienkou je, aby si nič z toho nehral!

Potrebuješ to komunikovať autenticky a prirodzene.

Jedine tak si atraktívna žena položí v hlave otázku „Prečo nie on ?“

výborný rečník, ako rečniť, ako zaujať ?Ak si tá žena položí v hlave otázku: „Prečo nie on?“ tak si môžeš gratulovať, pretože si na pol ceste k vytvoreniu si príťažlivosti.

V ďalších článkoch ti poviem viac o konkrétnej psychológii osobnostnej príťažlivosti muža.

Vstúp do môjho prepracovaného kurzu o Tajomstvách Charizmy a buď Magnet na ľudí

na kurz sú perfektné referencie a stále je ZDARMA

[mc4wp_form]

online podnikateľ, medzinárodný rečník, milovník osobného rozvoja a autor transformačných online videokurzov. Pravidelne prinášam populárne články a videá pre každého, kto nachádza vášeň a naplnenie v poctivej práci na sebe. "Nemôžeš naháňať úspech. Úspech vieš k sebe jedine pritiahnuť tým, že sa staneš príťažlivým osobnosťou." Jim Rohn

VIDEO zdarma odhaľuje ako byť silná, presvedčivá značka a bez námahy priťahovať klientov, mentorov a biznis partnerov 

naučte sa pokročilé princípy budovania presvedčivej Digitálnej Charizmy

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.